Skup aut Chrzanów

Skup aut Chrzanów: jakie dokumenty będa potrzebne? 

Aby zdemontować samochód w autoryzowanym złomowisku, będziesz musiał przedstawić kopię RC, świadectwo sprawności (oświadczające, że samochód jest niezdatny do użytku), kartę PAN, dane konta bankowego (na które zostanie zdeponowana kwota), czek zakreślony, autoryzacja samochodu właściciel, aw przypadku śmierci zarejestrowanego właściciela, akt zgonu/dziedziczenia.

Dlaczego i jak wyrejestrować samochód?

Musisz zlokalizować i udać się do autoryzowanego przez rząd zakładu złomowania aautozlom.pl lub recyklingu. Udanie się do autoryzowanego złomiarza jest kluczowe, ponieważ tylko on dostarczy certyfikat, który będzie używany do wyrejestrowania. Aby przystąpić do demontażu, należy złożyć określone dokumenty.

Autoryzowany złomarz poda numer podwozia i zdjęcie złomowanego samochodu, które można przesłać do RTO w celu uzyskania „zaświadczenia o złomowaniu pojazdu”. Zgodnie z ostatnim zawiadomieniem rządowym złomiarz nie przekaże numeru podwozia, ale zatrzyma go przy sobie przez sześć miesięcy, zanim go zniszczy. Prześle świadectwo złomowania do bazy danych VAHAN i samochód zostanie wyrejestrowany. Ważne jest, aby wyrejestrować się, aby samochód nie został odsprzedany i niewłaściwie używany.

Pierwszy raz złomujesz auto?

Złomowanie samochodu to coś, co większość ludzi robi bardzo rzadko w swoim życiu – dlatego stworzyliśmy profesjonalną usługę porównywania złomowanych samochodów, która zapewnia klientom w Wielkiej Brytanii informacje, wsparcie i wskazówki przy sprzedaży używanych samochodów; od wyceny po zbiórkę złomu. Nasze zobowiązanie do zapewnienia prostego i nieskomplikowanego sposobu sprzedaży złomowanego pojazdu zaczyna się od przedstawionej przez nas wyceny. Nasza profesjonalna sieć dealerów złomu i demontażu jest najlepsza w branży motoryzacyjnej – dzięki temu możemy błyskawicznie przedstawić oferty z naszego porównania cen, które nie zostaną pobite.

Gdy znajdziemy doskonałą cenę za Twój złomowany samochód, pomożemy Ci zorganizować bezpłatny odbiór – więc lokalizacja Twojego pojazdu nie ma znaczenia, a gdy samochód będzie gotowy do odbioru, upewnimy się nawet, że Pomogliśmy w wypełnieniu dokumentacji DVLA. Szybka płatność jest następnie dokonywana na rzecz klienta, a pieniądze wysyłane bezpośrednio do Twojego banku. Od początku do końca nie ma łatwiejszego sposobu radzenia sobie ze starym lub uszkodzonym pojazdem. Recykling Twojego pojazdu nie może być wygodniejszy.